Керівництво Боржавської сільської ради

Ференці Йосип Бейлович

Боржавський сільський голова

Народився  19 березня 1960 року в місті Берегове Закарпатської області

• У 1978 році закінчив  Берегівську середню  школу №2.
  • З листопада 1978 року  по грудень 1980 року проходив службу у Збройних Силах.  Після звільнення зі служби працював слюсарем-електриком з ремонту електрообладнання  заводу  «Ремпобуттехніка» в м.Ужгород Закарпатської області.
  • У березні 1982 року призначений на посаду контролера - ревізора   Ужгородського відділку Львівської залізниці, пізніше - на посаду ревізора з контролю доходів цього ж відділку. Одночасно навчався з 1984 року в Ужгородському державному Університеті на економічному факультеті, який закінчив у 1989 році за фахом  економіст  та спеціальністю фінанси та кредит.
  • З липня 1990 року переведений  в Управління Львівської залізниці на посаду ревізора з контролю доходів де працював по 17 квітня 1991 року.
  • З 18 квітні 1991року по березень 2002 року працював на посадах головного ревізора-інспектора, начальника відділу та заступника начальника інспекції - начальника відділу Державної податкової інспекції у Берегівському районі.
  • З  березня 2002 року по листопад 2010 року працював в Управлінні Львівської залізниці та в Державній адміністрації залізничного транспорту України  на посадах ревізора,  пізніше старшого ревізора  з контролю доходів.
  • У жовтні 2010 року уперше обраний на посаду  Боржавського сільського голови.
  • У жовтні 2015 року вдруге очолив Боржавську сільську раду, де працює сільським головою по  теперішній час.

Одружений. Дружина – Ференці Марта Войтехівна, 1962 року народження, Діти – Ференці Золтан Йосипович,1991 року народження.

До кримінальної відповідальності не притягувався.