НОВИНИ- HIREK

ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Дата: 12.11.2019 08:45

Кількість переглядів: 540609

  


Всім власникам Державних актів на право приватної власності на землю, в тому числі що видані до 2004 року та станом на 01.10.2019 р. не внесені до автоматизованої системи Державного земельного кадастру і не мають кадастрового номера, необхідно виконати комплекс робіт для внесення інформації про земельну ділянку до Державного земельного кадастру, так як:

Кадастровий номер є обов’язковим при укладанні угод про перехід права власності на земельні ділянки (спадщина, купівля-продаж та інше), застави земельних ділянок або прав на них (стаття 132, 133 Земельного кодексу України).

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки в межах населено пункту без кадастрового номера є вищою, ніж у земельних ділянок яким присвоєно кадастровий номер в три рази, що підвищує суму земельного податку (наказ Мінагрополітики 25.11.2016 №489 та стаття 201 Земельного кодексу України), а для земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів отримати Витяг про нормативну грошову оцінку земельної ділянки є взагалі неможливим (наказ Мінагрополітики 23.05.2017 № 262)

Для внесення відомостей про земельну ділянку до кадастру та присвоєння кадастрового номера, власнику необхідно зробити три кроки:

  • Замовити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у розробника документації із землеустрою - будь-якої землевпорядної організації;
  • Надати розроблену документацію до Центру надання адміністративних послуг для Державної реєстрації земельної ділянки;
  • Безкоштовно отримати витяг з Державного земельного кадастру про присвоєння кадастрового номера на земельну ділянку та внесення відомостей до Державного земельного кадастру;
  • Зареєструвати право на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав в Центрі надання адміністративних послуг

Внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру є запорукою вільного розпорядження земельною ділянкою та сплати відповідного земельного податку, а також дуже доречне в переддень відкриття ринку земель.

Для отримання більш детальної інформації про земельні ділянки рекомендуємо звернутатися до Органу місцевого самоврядування за місцем розташування земельної ділянки (до землевпорядника селищної ради)

 

        

  29.11.2019 року  о 14.00 год. м.ч  в приміщенні  Боржавського сільського клубу буде проведено громадське обговорення з питань добровільного  обʼєднання  територіальних громад села Боржава до  міста  Берегове, адреса с. Боржава, вул. Кошута,175

                                                                                      Боржавська  сільська рада

                                  

FELHIVÁS

 

         2019.11.29.   14.00 óra   helyi  idő  szerint nyilvános megbeszélésre kerül sor Borzsova önkéntes társulásáról Beregszászhoz,  helyszin  a Borzsovai  Kúlturház   terme, Kossuth út 175.

 

                               А Borzsovai Községi Tanács 

F I G Y E L E M, Á R A M S Z Ü N E T!!!
A BORZSOVAI KÖZSÉGI TANÁCS ÉRTESÍTI A LAKOSSÁGOT ÉS A VÁLLALKOZÓKAT, HOGY, A JÁRÁSI VILLAMOSHÁLÓZAT TÁJÉKOZTATÁSA SZERINT, NOVEMBER 27-én, (SZERDÁN) 8 ÓRÁTÓL 17 ÓRÁIG, (HELYI IDÖ), KARBANTARTÁSI MUNKÁLATOK MIATT, BORZSOVÁN NEM LESSZ ÁRAMSZOLGÁLTATÁS.
KIVÉTEL A VASUT, ÁLLOMÁS, VÉRKEPART UTCÁK ÉS A KOSSUTH UTCA 1 SZÁMTÓL A VÉRKEHIDIG SZAKASZA.

F I G Y E L E M, Á R A M S Z Ü N E T!!!

A BORZSOVAI KÖZSÉGI TANÁCS ÉRTESÍTI A LAKOSSÁGOT ÉS A VÁLLALKOZÓKAT, HOGY, A JÁRÁSI VILLAMOSHÁLÓZAT TÁJÉKOZTATÁSA SZERINT, SZEPTEMBER 05-én és 06- án, (CSÜTÖRTÖK,PÉNTEK) 6 ÓRÁTÓL 19 ÓRÁIG, (HELYI IDÖ), KARBANTARTÁSI MUNKÁLATOK MIATT,  BORZSOVÁN NEM LESSZ ÁRAMSZOLGÁLTATÁS.

KIVÉTEL A VASUT, ÁLLOMÁS, VÉRKEPART UTCÁK ÉS A KOSSUTH UTCA 1 SZÁMTÓL A VÉRKEHIDIG SZAKASZA.

 

Borzsov?n bevezetett int?zked?sek a karant?n ideje alatt Дата створення: 15:43 21.03.2020

Логін: *

Пароль: *