Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Боржавська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22107922) був реорганізований і увійшов до складу Берегівської громади

Регуляторна політика

ОГОЛОШЕННЯ

Боржавська сільська рада доводить до відома громадськості та господарюючих суб’єктів, що  Боржавською сільською радою прийняті наступні рішення Боржавської  сільської ради:

Рішення Боржавської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боржавської сільської ради на 2021 рік, №550, від 19 червня 2020 року.

Додаток 1-4

Рішення Боржавської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік, №551, від 19 червня 2020 року.

Додаток 1,1.

Додаток 1,2.

Додаток 1,3.

Додаток 2.

Рішення Боржавської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік, №552, від 19 червня 2020 року.

Додаток 1.

Додаток 2.

ОГОЛОШЕННЯ

Боржавська сільська рада доводить до відома громадськості та господарюючих суб’єктів, проекти  рішення Боржавської  сільської ради:

Про встановлення місцевих податків  і зборів   на   території Боржавської  сільської ради на 2021 рік.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку
на  2021 рік.

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2021 рік.

та АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ  до проекту рішення  Боржавської сільської ради

«Про встановлення місцевих податків та зборів на території Боржавської сільської ради на 2021 рік»

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта ( до 07 червня 2021 року)  за адресою: 90256, вул. Кошута, 175, с. Боржава, Берегівський р-н, Закарпатська обл., тел.(03141)51-2-42, e-mail: borzsovarada@ukr.net

1.Проєкт рішення Боржавської сільської ради " Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боржавської сільської ради на 2021 рік"

Додаток1-4

2.Проєкт рішення Боржавської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік."

Додаток 1.1

Додаток 1.2

Додаток 1.3

Додаток 2

3.Проєкт рішення Боржавської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2021 рік".

Додаток 1

Додаток 2

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Боржавської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боржавської сільської ради на 2021 рік".

Конкурсу по визначенню надавача
послуг зi збирання та вивезення твердих побутових вiдходiв з територii'
Боржавськоi' сiльськоi' ради

ОГОЛОШЕННЯ

Рішення Боржавської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Боржавської сільської ради на 2020 рік" від 27 червня 2019 року, №418.

Рішення Боржавської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік" від 27 червня 2019 року, №419.

Рішення Боржавської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік" від 27 червня 2019 року, №420.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування